ładowanie...
pl ↓
17.05 28oC

Zdrowie i Witalność

Przez cały Rok

Zadbaj z nami o swoje

Zdrowie i Witalność

Przez cały rok

ZADZWOŃ TERAZ BY POZNAĆ CENY!

HAPPY HOURS!

ZADZWOŃ DZIŚ DO GODZINY 17:00
I OTRZYMAJ 5% RABATU!

DZIKA ŚRODA!

ZADZWOŃ TERAZ I ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT
W KOŁOBRZEGU Z 5% RABATEM!

Bezpieczny Urlop

aktualizacja: maj 25, 2020 r.

Chcemy byście byli bezpieczni

Szanowni Goście, tak samo jak Państwo, tak i my, od jakiegoś już czasu intensywnie staramy się odnaleźć w nowej, bardziej restrykcyjnej rzeczywistości. Zdając sobie sprawę z panującej sytuacji, wprowadziliśmy dodatkowe standardy bezpieczeństwa, które przedstawiamy poniżej.

Bardzo cieszymy się, że możemy otworzyć nasz obiekt i że będziemy mogli, w najbliższym czasie znowu Państwa gościć.

Mamy dużą pewność, że Kołobrzeg, jak co roku spotka się dużym zainteresowaniem ze strony turystów. Plaże, promenada oraz park nadmorski na nowo przyjmą gości spragnionych wypoczynku i relaksu.

Z myślą o Państwa, jak największy komforcie, zaproponujemy Wam chętnie wiele różnych pomysłów na spędzanie wolnego czasu.

Kołobrzeg to także wyjątkowy mikroklimat

Pamiętajmy także, o jednej z największych zalet naszego Uzdrowiska, jaką jest czyste powietrze i jod, z których Kołobrzeg, od wielu dziesięcioleci, znany jest, w kraju i w Europie. Wysoki poziom jodu w powietrzu, ma pozytywny wpływ na przemianę materii, pracę układu nerwowego i krwionośnego oraz na wzrost i rozwój intelektualny, szczególnie u dzieci. Dlatego też zachęcamy do wszelkiej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, co wzmacnia odporność organizmu na różnego rodzaju wirusy.

Serdecznie pozdrawiamy z nad morza, mamy nadzieję, niedługo znów się z Państwem zobaczyć. Monitorujemy na bieżąco sytuację i czekamy na nowe wytyczne Ministerstwa Rozwoju, będziemy na bieżąco uruchamiać kolejne atrakcje i usługi naszego obiektu i natychmiast informować o tym  Państwa na naszej stronie internetowej oraz w kanałach social media.

Do zobaczenia!


Zespół Doris SPA & Wellness

Nasze standardy bezpieczeństwa

Spełniamy wszystkie standardy bezpieczeństwa oraz higieny zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju w konsultacji z GIS z dnia 28.04.2020 r. Duże, przestrzenne wnętrza obiektu, umożliwiają swobodne poruszanie się, dzięki czemu ograniczamy bezpośrednie kontaktu z innymi Gośćmi.

Chcemy także abyście czuli się, u nas jak najbezpieczniej. Dlatego:

  • Obsługa wszystkich działów, sumiennie przestrzega zasad higieny i jest zaopatrzona w bezpośrednie środki ochrony
  • Choć procedury sprzątania pokoi zawsze obejmowały czyszczenie przedmiotów wymagających użycia dłoni, w dzisiejszej sytuacji dokładamy wszystkich starań aby: zlewy, krany, sedesy, brodziki, słuchawki prysznicowe, szyby, klamki, biurka, włączniki, piloty do telewizorów i inne elementy wyposażenia były zdezynfekowane i gotowe do użycia
  • Płyny do higienicznej dezynfekcji rąk są dostępne w wielu miejscach w obiekcie
  • We wszystkich częściach wspólnych, w których odbywa się przepływ gości, powierzchnie które dotykane są rękami (takie jak: przyciski w windzie, klamki, lada recepcyjna, drzwi wejściowe, poręcze i inne) są regularnie myte i dezynfekowane
  • W trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz spokój podczas pobytu, wszystkie posiłki takie jak: śniadania, obiady i kolacje, niezależnie od realizowanego programu pobytowego lub oferty, serwujemy do stolików. Rezygnujemy z posiłków w fomie bufetu.
  • Sprzątanie realizujemy na Wasze życzenie, podczas nieobecności Gości w pokoju
  • W programach odchudzających i z aktywnym spędzaniem czasu udostępniamy Państwu sprzęt do rekreacji: kijki do nordic walking i rowery. Wypożyczony sprzęt po każdym użyciu jest dezynfekowany
  • W różnych miejscach na naszej stronie, po kliknięciu w podkreślenie lub znaczek wykrzyknika, przekazujemy informacje, w jaki sposób funkcjonują wskazane atrakcje lub usługi

DORIS SPA & WELLNESS

ul. Jana Kasprowicza 22

78-100 Kołobrzeg

tel. +48 94 352 33 72

tel. +48 789 784 691

TA STRONA UŻYWA COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej o Polityce prywatności.