ładowanie...
pl ↓
17.05 28oC

Zdrowie i Witalność

Przez cały Rok

Zadbaj z nami o swoje

Zdrowie i Witalność

Przez cały rok

ZADZWOŃ TERAZ BY POZNAĆ CENY!

HAPPY HOURS!

ZADZWOŃ DZIŚ DO GODZINY 17:00
I OTRZYMAJ 5% RABATU!

DZIKA ŚRODA!

ZADZWOŃ TERAZ I ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT
W KOŁOBRZEGU Z 5% RABATEM!

Doskonałe położenie

W samym centrum, usytuowanej w pasie nadmorskim, Strefy Uzdrowiskowej Kołobrzegu, niecałe 300 metrów od plaży, dwa kroki od Amfiteatru i Kamiennego Szańca. W połowie drogi między Portem z Latarnią Morską a Eko Parkiem Wschodnim będącym malowniczą ostoją dzikiego ptactwa.

Bliskość ścieżek rowerowych i spacerowych alejek zachęca do zwiedzania atrakcji Kołobrzegu.

Mocną stroną położenia obiektu jest jego odległość od głośnego i pełnego turystów portu oraz miejskiego centrum, co pomaga w zrelaksowaniu się w trakcie korzystania z bogatego wachlarza usług Centrum Odnowy Biologicznej oraz wypoczęciu po tygodniach intensywnej pracy zawodowej, przy jednoczesnym doskonałym skomunikowaniu, w niedalekiej odległości od Doris Spa znajdują się 2 przystanki autobusowe, które w łatwy sposób pomagają dotrzeć turystom do ścisłego centrum miasta, portu lub dworca.

Dostępność komunikacyjna

Kołobrzeg jako jeden z nielicznych kurortów nad polskim wybrzeżem, może pochwalić się bezproblemowym dostępem do połączeń PKP (bezpośrednie połączenia m.in. z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Warszawy, Gdańska i Szczecina), jak również połączeń autobusowych. Do miasta można również wygodnie dojechać drogami szybkiego ruchu, a nadmorskie położenie Kołobrzegu umożliwia również szybkie przekroczenie granicy wodnej z Danią (wyspa Bornholm).

DORIS SPA & WELLNESS

ul. Jana Kasprowicza 22

78-100 Kołobrzeg

tel. +48 94 352 33 72

tel. +48 789 784 691

TA STRONA UŻYWA COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej o Polityce prywatności.