ładowanie...
pl ↓
01.10 28oC

Zdrowie i Witalność

Przez cały Rok

Zadbaj z nami o swoje

Zdrowie i Witalność

Przez cały rok

ZADZWOŃ TERAZ BY POZNAĆ CENY!

HAPPY HOURS!

ZADZWOŃ DZIŚ DO GODZINY 17:00
I OTRZYMAJ 5% RABATU!

DZIKA ŚRODA!

ZADZWOŃ TERAZ I ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT
W KOŁOBRZEGU Z 5% RABATEM!

Nie rezygnuj z wymarzonego wypoczynku przez swojego pupila,

dog2

zabierz go ze sobą do nas!

Doskonale rozumiemy, że dla wielu osób ukochane zwierzę jest jak rodzina i ciężko z nim się rozstać, nawet na kilka dni. Bywają również zwierzęta, które źle znoszą rozstania, a pozostawienie go pod opieką znanej mu osoby nie zawsze jest możliwe.

Planując swój wymarzony pobyt w Doris SPA nie musisz się rozstawać ze swoim pupilem. Tak samo jak Wy kochamy zwierzęta i z przyjemnością ugościmy Was wraz z pupilami w naszym obiekcie.

Bliskość parku nadmorskiego oraz czyste powietrze tylko zachęcają do długich spacerów.

Udogodnienia dla czworonogów

Jako, że Wasi pupile to również nasi Goście, pragniemy aby ich pobyt był równie komfortowy jak właścicieli. Dlatego umożliwiamy wypożyczenie kojca lub materaca, by Wasz czworonóg mógł komfortowo wypocząć przed kolejnymi dniami pełnymi wrażeń w nowym otoczeniu.

Ręczniki do wytarcia łap

Gdy podczas spaceru zaskoczy Was deszcz lub Wasz pupil lubuje się w chodzeniu przez kałuże bądź błoto, nie musicie się martwić czym wytrzecie czworonoga po powrocie do Obiektu. Na Państwa życzenie w pokoju czekać będzie ręczniczek przygotowany specjalnie dla Niego.

 

dog1
cat

Zapasowa miseczka dla pupila

Może zdarzyć się tak, że w gorączce przygotowań do wyjazdu zapomnicie o miseczce dla swojego czworonoga. W takim wypadku prosimy nas o tym powiadomić trochę wcześniej z uwagi na ograniczoną liczbę naszych zapasowych miseczek.

Pogotowie karmowe

Jeżeli w trakcie pobytu zabraknie karmy - poinformuj nas o tym, a postaramy się ją dostarczyć. Podpowiemy również, gdzie w Kołobrzegu znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy zoologiczne.

Zapasowe woreczki dla psów i kotów.

 

REGULAMIN POBYTU ZWIERZĄT

Regulamin pobytu zwierząt

 1. Zgodę na pobyt zwierzęcia w Obiekcie wydaje recepcja, jeśli zwierzę spełni wymagania regulaminu.

 2. Z pobytem zwierzęcia w Obiekcie łączy się dodatkowa opłata, zgodna z obowiązującym cennikiem.

 3. Na terenie obiektu mogą przebywać tylko zwierzęta domowe (psy i koty).

 4. Zakwaterowanie Gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w wyznaczonych pokojach (BASIC, STANDARD).

 5. Warunkiem przyjęcia zwierzęcia jest zgłoszenie przyjazdu Gości ze zwierzęciem w momencie rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego niepowiadomienia recepcji Obiektu, zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwierzęcia.

 6. Przyjmujemy wyłącznie zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (aktualne szczepienia,odrobaczenia). W przypadku braku dokumentu w recepcji dostępny jest kontakt do lekarza weterynarii. Doris SPA ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt chorych lub bez dokumentów.

 7. Obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt do punktów usługowych: Kawiarnia Havana, jadalnia, strefa basenowa, strefa spa. Psy muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu, pod opieką właściciela, bądź osoby upoważnionej.

 8. Właściciel jest odpowiedzialny za zachowanie zwierzęcia w Obiekcie, zachowanie ciszy i niezakłócanie spokoju innym Gościom. W przypadku powtarzających się skarg ze strony innych Gości, Doris SPA zastrzega sobie prawo do prośby o usunięcie zwierzęcia z Obiektu.

 9. Wszelkie szkody w mieniu Obiektu lub w mieniu innych Gości spowodowane przez zwierzę będą indywidualnie wyceniane przez Dyrekcję Doris SPA, a ich kosztami zostanie obciążony Właściciel zwierzęcia.

 10. Obiekt ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt uznawanych powszechnie za groźne lub agresywne, w tym pająków i gadów.

 11. Mając na uwadze specyfikę Obiektu — zastrzegamy sobie nieprzyjęcie lub cofnięcie pozwolenia na pobyt zwierzęcia w Doris SPA w przypadku agresywnych zachowań względem ludzi, małych dzieci oraz innych zwierząt przebywających w Obiekcie.

TA STRONA UŻYWA COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej o Polityce prywatności.