ładowanie...
pl ↓
16.04 28oC

Zdrowie i Witalność

Przez cały Rok

Zadbaj z nami o swoje

Zdrowie i Witalność

Przez cały rok

ZADZWOŃ TERAZ BY POZNAĆ CENY!

HAPPY HOURS!

ZADZWOŃ DZIŚ DO GODZINY 17:00
I OTRZYMAJ 5% RABATU!

DZIKA ŚRODA!

ZADZWOŃ TERAZ I ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT
W KOŁOBRZEGU Z 5% RABATEM!

Kołobrzeg - Kamery online

Kamera z Kołobrzegu, widok na Molo - kliknij i sprawdź aktualny widok na molo w Kołobrzegu

Obejrzyj wspaniałe wschody i zachody słońca oraz molo z ciekawą nocną iluminacją. Możesz obejrzeć także widok przedstawiający wejście do portu i latarnię morską. Sprawdź na bieżąco warunki atmosferyczne w Kołobrzegu.


Kamera z Kołobrzegu, widok na Marine i przystań jachtową - kliknij i sprawdź aktualny widok na Marine i przystań jachtową w Kołobrzegu.

Kamerka pokaże Ci widok na żaglówki, łodzie i motorówki przycumowane do Mariny morskiej obok historycznej Reduty Solnej znajdującej się kołobrzeskim porcie.

Kamera z Kołobrzegu, widok na plażę wschodnią - kliknij i sprawdź aktualny widok plażę wschodnią kilka metrów od Kamiennego Szańca w Kołobrzegu.

Zobacz widok z nowoczesnej kamery obrotowej. Kamerka pokaże Ci kołobrzeską plażę od wejścia do portu (przy ujściu rzeki Parsęty) z latarnią morską, aż po jej wschodnią cześć. Obejrzyj również wspaniałe wschody i zachody słońca, sztormy oraz błękit morza aż po horyzont.

DORIS SPA & WELLNESS

ul. Jana Kasprowicza 22

78-100 Kołobrzeg

tel. +48 94 352 33 72

tel. +48 789 784 691

TA STRONA UŻYWA COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej o Polityce prywatności.